.

=- FİRMA PROFİLİ -=

.

EVREN İŞ ELBİSELERİ; Konya'da İş elbiseleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktayız.

Ürün Halkamızın İçinde;

İş Elbiseleri, Bahçıvan Tulumları, İş Yelekleri, İş Pantolonları, İş Takımları, Bayan Hastane Kıyafetleri, Erkek Hastane Kıyafetleri, Aşçı Kıyafetleri, Garson Kıyafetleri, İkaz Yelekleri, Baskılı Tişörtler, Baskılı Şapka ile diğer İş Tekstil Ürünleri yer almaktadır.

Talep edilen Ürünleri, Ülkemizin her köşesine Kargo ile ulaştırıyoruz. Müşterilerimizle, günlük değil, uzun vadeli ilişkiler kurmayı önemsiyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.